Tel: (0216) 479 60 64

GSM: 0536 642 21 70

Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kalorifer Tesisatı

Kalorifer tesisati uygulanan malzeme çeşitlerine göre farklılık gösterir herbirinin özelikleri vardir. Aşağıda belirtilen sistemlere gore size en uygunu secebilirsiniz.

   MOBİL SİSTEM: mobil sistemde butun radyatör ler ayrı boru cekilir cekilen borular bir Kollektör e toplanir burdan kombi yada kazanla beslenir. Cekilen borular kılıf içinden radyatöre eksiz ulasir zamanla boruda olusacak delinme ve patlamada kilif içinden degistirilmesi mümkündür ancak yapilan borulamanin düzgün ve dönüşler uygun yapılmalıdır aksi halde yeni borulama yapilamaz ve kilif sistemi çalışmaz. 

                           radyator-temizleme-2     

 PİLASTİK TESISAT:pilastik tesisat da borulama iki cesit yapılır birincisi inşaat zamanı borularin şap altindan belirlenen yerlere cekilmesiyle yapilir maliyetk ucuzdur ve geri dönüşü olmayan bir sistemdir kaçak olmasi halinde Kırım yapılır ve kaçak bulunur bu nedenle alt yapisi cok saglam yapilmalidir.

Pilastik tesisatin diyer yapılışı süpürgelik üstü sistemdir bu sistemde inşaat zamanı altyapı yapilmayan yerlerde uygulanir borulama duvar diplerinden cekilir yapimi kolaydir boru diyer sisteme göre daha fazla gider disarda olmasi nedeniyle kaçak müdahalesi kolaydir pilastikte tercih edilen sistemdir.

kalorifer2