Tel: (0216) 479 60 64

GSM: 0536 642 21 70

Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Havuz Isıtma Sistemleri

Solar Sistemi
Bu solar sistem sizi hava koşullarından bağımsız yapar ve havuz suvu sıcaklığını 24° C - 29° C arasında tutar, gökyüzü bulutlu olsa bile.

Elektrikli Tip Isıtma Sistemi
Yüzme havuzu ısıtma ekipmanları, havuz devridaim tesisat hattınıza bağlanarak suyu kısmen veya tamamen içlerinden geçirmektedir.
 Yüzme havuzunuza bir ısıtıcı sistemi ekleyerek, havuzunuzdan maksimum verim almanın mutluluğunu ve yüksek kaliteli bir ürünü, uygun bir fiyatla alarak havuz donanımınıza dahil etmenin huzurunu hissedebilirsiniz.Yüzme havuzları, jakuziler ve SPA uygulamalarında, suyun doğal gazlı veya akaryakıtlı merkezi ısıtma sistemine dahil edilerek onun yardımıyla ısıtılmasını sağlar.

Eşanjör Tip Isıtma Sistemi
Eşanjör tip ısıtıcılar ise ister evinizi ısıtmak için kullandığınız merkezi sisteme, aynı bir radyatör gibi bağlanarak havuzunuzu da merkezi ısıtma sisteminize dahil etmenize veya havuz için özel olarak kurulan doğal gazlı veya akaryakıtlı ısıtma sisteminizin havuz suyunu ısıtacak bağlantısını sağlar. Plakalı eşanjörlerde, iki farklı sistem arasında ısı transfer etmek için metal üzerinde değişik şekilde kıvrımlar bulunan plakalar kullanılan bir eşanjör tipidir. Sistem tasarımı geliştirilebilir, daha büyük havuzlara uygulanabilir ve ikiden fazla sistemin aynı eşanjörden geçişi sağlanabilir. Borulu tip eşanjörlere göre ısı transfer alanı ve dolayısıyla transfer hızı daha yüksektir. Bu sebeple en verimli sistem çözmü olarak tercih edilmektedirler. Ancak klor gibi kimyasal etkenlerden etkilenme olasılığı daha fazladır.